Корзина
97 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Актуальність цін просимо уточняти перед замовленням!  
+380442210049
+380962534555
Светотехническая компания LEDUS
Корзина

Настенные обогреватели

Металокерамічні настінні обігрівачі UDEN-S - це тонкі енергозберігаючі електричні опалювальні панелі, призначені для обігріву будь-якого стандартного об'єкта: квартири, приватного будинку, комерційної нерухомості, бюджетної установи.
В основу їх роботи закладений принцип прямого нагріву приміщення, тому не потрібно витрачатися на котли, труби, котельні, насоси. М'які теплові промені падають на поверхню стін, підлоги, різних предметів і поступово прогрівають їх. Завдяки взаємному обміну теплом між нагрітими предметами прогрівається і повітря. В таких умовах ми відчуваємо себе набагато комфортніше, ніж при конвекційному опаленні, а в оплаті економимо до 60%!
Переваги:
Маленьке споживання електроенергії. Розрахункова потужність настінних обігрівачів UDEN-S в 1,5-2 рази менше, ніж конвекторів, масляних радіаторів або електрокотлів, відповідно, і витрата електроенергії знижується на 35-40%. Вся система в середньому працює всього лише 5-7 годин на добу.
Наявність енергозберігаючого теплонакопичувача. Обігрівачі починають віддавати тепло через 5 хвилин після включення, через 20 хвилин виходять на свою робочу температуру, а завдяки теплонакопичувачу остигають протягом 1,5 годин, продовжуючи випромінювати тепло з нульовою витратою електроенергії!
Устаткування екологічне, безпечне (український сертифікат і СЄ), надійне (гарантія - 5 років), доступне в різних кольорах, відтінках, стилях і малюнках.

Наші настінні обігрівачі з успіхом використовуються в дитячих садочках, школах, басейнах. Повністю можуть замінити існуючу систему опалення, або ж бути додатковим або резервним джерелом обігріву в приміщенні.

Можливість нанести зображення або пофарбувати настінні обігрівачі в будь-який колір, дозволяє використовувати їх в театрах, ресторанах, кафе, клубах, аби вони гармонійно поєднувались з стилем і дизайном оформлення приміщення.