Корзина
97 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Актуальність цін просимо уточняти перед замовленням!  
+380442210049
+380962534555
Светотехническая компания LEDUS
Корзина

Высокомощные LED лампы

Высокомощные лампы предназначены для замены традиционных ламп накаливания мощностью от 200W до 1000W. Высококачественные компоненты светодиодных ламп обеспечивают высокий световой поток и равномерное распределение света. Лампы предназначены для основного освещения хозяйственных и общественных помещений, торговых центров, магазинов и складов. Компактные размеры лампы обеспечивают универсальность использования практически во всех типах светильников хозяйственного и промышленного назначения.

Правильне освітлення промислових і торгових об'єктів і приміщень - один з головних моментів при організації комфортних і безпечних умов робочого процесу. При виборі промислових ламп потрібно враховувати їх економічність, продуктивність і стабільність роботи. Для організації промислового і торгового освітлення використовуються високопотужні лампи, які мають високий ККД, що забезпечує якісне освітлення при розумному витрачанні електроенергії (енергозберігаючі лампи), і так само стійкі до можливих стрибків напруги в мережі і впливу несприятливих зовнішніх факторів.


Особливості енергозберігаючих промислових ламп:

Лампи для промислових,складських і торгових приміщень (виробничих цехів, складів, під'їзних територій і приміщень для персоналу) відрізняються від звичайних ламп рядом параметрів:
• енергозберігаючими якостями;
• компактністю;
• малою вагою;
• простотою в установці і обслуговуванні;
• наявністю підвищеного захисту від пилу і вологи;
• тривалим терміном експлуатації.

Енергозберігаюче світлодіодне обладнання

Оптимальним варіантом для освітлення промислових об'єктів є енергозберігаючі світлодіодні лампи та світильники. Вони відрізняються високою економічністю, що дозволяє скоротити витрати на електроенергію майже в два рази, і представляють особливий інтерес для підприємств, що працюють в цілодобовому режимі.


Високопотужні світлодіодні лампи від LEDUS

Купити в Києві якісні промислові високопотужні лампи за вигідними цінами ви можете в компанії LEDUS, зайнятої в сфері проектування та постачання освітлювального обладнання. Є широкий вибір моделей для внутрішнього і зовнішнього освітлення промислових, торгових, виробничих об'єктів. Ми гарантуємо високі показники міцності, надійності і безпеки всіх моделей, представлених в нашому каталозі.


В спектр наших послуг входить:
• виконання світлотехнічних розрахунків по заданих параметрах;
• розрахунок необхідної освітленості приміщення;
• об'ємна візуалізація проекту;
• підбір відповідного освітлювального обладнання.

Повна вартість проекту залежить від ряду факторів і визначається індивідуально. При його розробці враховуються побажання і фінансові можливості замовника. Отримати необхідні консультації і зробити замовлення можна за телефоном або через форму зворотного зв'язку на сайті. Доставка здійснюється по всій Україні.