Корзина
97 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Актуальність цін просимо уточняти перед замовленням!  
+380442210049
+380962534555
Светотехническая компания LEDUS
Корзина

Датчики движения

Датчик движения (англ. motion sensor) - бесконтактный датчик, фиксирующий перемещение объектов и используемый для контроля за окружающей обстановкой или автоматического запуска требуемых действий в ответ на перемещение объектов.

Детектор движения (англ. motion detector) — устройство или функция охранной телевизионной системы, формирующие сигнал извещения о тревоге при обнаружении движения в поле зрения видеокамеры.

Более чувствительную разновидность датчика движения называют также датчиком присутствия (англ. presence sensor или occupancy sensor).

Сенсоры движения широко распространены, и аналитики ожидают роста их использования еще на 13% - 14% ежегодно до 2020 года. Применение датчиков движения и присутствия в жилых домах и офисах, как прогнозируют специалисты, будет в тот же период расти на 20% в год, при этом наибольший рост ожидается в Европе и Украине, прежде всего в сфере автоматизации освещения и в других аспектах домашней автоматизации.

Датчики движения и присутствия широко применяются независимо или в составе охранных систем, чтобы обнаруживать проникновение постронних, а также для автоматизации освещения и климатической техники (отопления и кондиционеров) в квартирах, жилых домах и коммерческой недвижимости.

Автоматизация света
В зависимости от того, фиксирует он движение в помещении или нет, датчик движения или присутствия может автоматически включать или выключать освещение и менять его яркость, сразу или с задержкой.

В общем случае датчик через контроллер передает соответствующие команды на выключатель (формально датчик лишь сообщает контроллеру о том, что в помещении есть или нет движения, а уже контроллер в соответствии с оставленными владельцем инструкциями отдает нужные команды выключателям). Однако распространены и выключатели со встроенными датчиками движения, как правило они используются в общественных и коммерческих пространствах: офисах, складах, подъездах.

Вместо выключателя может использоваться любой другой контроллер освещения, например RGB-контроллер для управления светодиодной лентой или умная лампа.

 

Датчики руху для освітлення

Згадайте, скільки разів вам доводилося намацувати в темряві вимикач? До того ж, не завжди вони розташовуються в зручному місці. Щоб раз і назавжди позбавиться від необхідності ходити кімнатою в потемках, зробити своє життя більш комфортним, слід придбати надійного і компактного помічника - датчик руху торгової марки Feron!

Датчики руху: для раціонального використання електроенергії.

Датчик руху для освітлення являє собою спеціальний пристрій (сенсор), яке реагує на рух, тобто - спрацьовує, коли в приміщенні з'являється людина (джерело тепла). При чому, якщо джерело тепла, тобто - людина заснув або протягом деякого часу перебуває в статичному стані, датчик вимикається.

Спрацьовує датчик - в приміщенні запалюється світло, включається система кондиціонування, відеокамера над вхідними дверима і т.д. До речі, принцип дії таких датчиків заснований на тому, що спрацьовує він тільки при появі в приміщенні людини, а поява домашніх тварин в ньому - ігнорує.

Крім того, такий пристрій «вміє» визначати, чи достатньо освітлення в приміщенні, тому в денний час, коли хтось заходить до приміщення, датчик не спрацьовує.

Навіщо потрібен датчик руху для освітлення?

  • Для комфорту, щоб не шукати в темній кімнаті вмикач.
  • Щоб знизити витрати на освітлення.
  • Щоб зробити будинок безпечніше.

До речі, світильник з датчиком рух може економити до 70% електроенергії, яка витрачається на освітлення приміщення. А оскільки такий прилад компактний і непомітний, встановивши його в своєму будинку, він зовсім не зіпсує інтер'єр приміщення.

Датчик руху - справжня знахідка для власників приватних будинків, офісів, жителів квартир.

Датчики руху для освітлення можна встановлювати не тільки в житлових кімнатах вашого будинку. На часі також буде помістити такі датчики на сходах, в підвалі, в коморі або в гаражі, наприклад, або на підході до нього, що надзвичайно зручно, погодьтеся?

Включення і вимикання освітлення в коридорах, на сходах, в підсобних приміщеннях, де працівники офісу з'являється на нетривалий час, за допомогою датчиків руху може бути автоматизовано, а значить - витрата електроенергії в таких офісах буде більш економним. Тим більше що для їх установки не потрібно проводити спеціальну проводку, тому що існують бездротові датчики руху з якими дуже легко вирішувати потрібні завдання.

Для жителів багатоквартирних будинків такі датчики, встановлені спільно з енергозберігаючою лампою в під'їзді будинку, також будуть дуже актуальними, адже гарантую постійну освітленість під'їзду і сходових прольотів, коли на них з'являються люди.

Де купити датчики руху для освітлення?